+38 (041) 242-12-31
+38 (096) 208-54-54

Менеджмент

 

directorДиректор ТОВ «Екопромімпекс» Стойко Валентин Михайлович.

Після закінчення навчання на факультеті бізнесу і права Технологічного університету Поділля розпочав свій трудовий шлях в місті Хмельницькому менеджером в компанії, яка спеціалізувалась на виробництві і поставках мінеральних добрив українським сільгоспвиробникам. Поставка і відправка міндобрив, робота з комбінатами хлібопродуктів, переробними підприємствами харчової і цукрової промисловості, дала чималий досвід для створення власного бізнесу. Вже на початку двохтисячних років була започаткована власна справа. Діяльність мала два основні напрямки: хімічний (міндобрива і засоби захисту рослин) і технологічний (ремонт та модернізація станків і устаткування обробки пластмас і металів). За результатами роботи був нагороджений медаллю Мінагрополітики «Трудова відзнака» та багатьма подяками і грамотами Житомирської ОДА.

Тут же в Житомирі став депутатом двох скликань Житомирської районних та міських рад.

Саме депутатська діяльність, робота в постійній комісії з питань житлово-комунального господарства і спонукала звернутись до проблематики питань екології довкілля і питань поводження з твердими побутовими відходами. Після вивчення досвіду західноєвропейських країн, спілкування з українськими колегами, на початку 2014 року і було прийняте рішення про отримання другої фахової освіти (екологічна безпека) та поглиблену роботу в цій галузі.

Теоретичні знання, отримані в Житомирському агроуніверситеті (участь в українсько-польських семінарах, виступи і перемоги на науково-практичних конференціях, захист роботи на тему «Ефективність сортування твердих побутових відходів в розрізі екологічної безпеки міста Житомира») та практична робота в галузі поводження з ТПВ (керівник компанії) дають підґрунтя для перспективи розбудови даного виду діяльності, покращення екологічного стану довкілля та фінансових результатів компанії.

 

Компанія «Екопромімпекс» запустила власний веб-сайт

13.03.2016 р. Компанія «Екопромімпекс» повідомляє про запуск власного веб-сайту, на якому можна ознайомитись з діяльністю компанії,

Запущено лінію з сортування ТПВ

12.12.2015 р. Компанія «Екопромімпекс» ввела в експлуатацію першу частину лінії сміттєсортувального комплексу згідно робочої карти полігону ТПВ.

Компанія «Екопромімпекс» уклала інвестиційний договір з Житомирською міською радою

16.10.2015 р. Компанія «Екопромімпекс» уклала інвестиційний договір по експлуатації полігону твердих побутових відходів з Житомирською міською радою.

+38 (041) 242-12-31
+38 (096) 208-54-54